Zastrzeżenia medyczne


Informacje prezentowane na stronie internetowej blog.torun2021.pl mają wyłącznie charakter informacyjny i mogą być w dowolnym czasie modyfikowane lub usunięte. W żadnej sytuacji nie powinny być one traktowane jako diagnoza lub recepta lekarska. Do postawienia prawidłowej diagnozy i rozpoczęcia terapii, konsultacja z lekarzem lub specjalistą jest niezbędna.

Zachęcamy do poszukiwania porady lekarskiej w razie jakichkolwiek pytań lub niejasności związanych z zażywaniem suplementów, leków czy korzystania z urządzeń medycznych. Rekomendacje dostępne na stronie są wynikiem gruntownych analiz, jednak nie możemy zapewnić, że są one wolne od błędów i całkowicie prawidłowe.

Właściciel portalu, redaktorzy i autorzy nie biorą na siebie odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody wynikłe z niewłaściwego wykorzystania informacji zamieszczonych na stronie. Pragniemy przypomnieć, że dane zamieszczone na stronie mają wyłącznie charakter informacyjny i nie zastąpią prawidłowej relacji między pacjentem a lekarzem. Aby otrzymać kompletne i precyzyjne diagnozy oraz zalecenia leczenia, zawsze powinno się skonsultować z doświadczonym specjalistą.