Zastrzeżenie reklamowe


Niektóre treści na niniejszej stronie mogą mieć charakter promocyjny i być finansowane przez sponsorów. Opinie na temat niektórych produktów mogą być bazowane na danych dostarczonych przez producenta i mogą zawierać fikcyjne nazwy dla celów reklamowych.

Nie jesteśmy w stanie zapewnić precyzji, pełności czy rzetelności materiałów opublikowanych, które mogą pochodzić z różnorodnych źródeł zewnętrznych, takich jak strony internetowe producentów, opinie na Amazonie, fora internetowe, portale społecznościowe itp. Nie bierzemy odpowiedzialności za ewentualne szkody powstałe w wyniku wykorzystania tych informacji. Nie ponosimy też odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody powstałe z niepoprawnego użycia prezentowanych treści lub produktów.

Chcemy zaznaczyć, że nasza strona nie zajmuje się przeprowadzaniem transakcji płatniczych ani dostarczaniem żadnych produktów, a procesy związane z produkcją, dystrybucją i sprzedażą produktów są poza naszym wpływem. Wszelkie pytania i niejasności należy kierować bezpośrednio do producenta lub dystrybutora produktów.

Nasza strona nie reprezentuje żadnej firmy produkującej wymienione produkty, a prezentowane na niej linki nie sugerują, że aprobujemy lub współdzielimy odpowiedzialność za treści zamieszczone na powiązanych stronach.

Zalecamy konsultację z lekarzem przed spożyciem jakiegokolwiek produktu. Pamiętaj, że nie jesteśmy zamiennikiem dla relacji pacjenta z lekarzem ani nie udzielamy porad medycznych. Każdą decyzję związaną ze zdrowiem należy podejmować po rozmowie z lekarzem lub specjalistą.